SDH Želízy > Pojď mezi nás

Pojď mezi nás

Pokud ti není lhostejné co se v obci a mimo ní děje, chtěl bys pomoci druhým a nebo chceš jen zajímavý koníček, tak neváhej.

Můžeš se stát členem SDH působícího na poli požární ochrany. Za nás mluví úspěchy nejen v pořádání kulturních akcích nejen pro obec Želízy, ale i ve výchově dětí a mládeže. SDH je spolek se širokým uplatněním.

- Zde hledáme muže, ženy i mládež v různém věku s chutí ve svém volném čase vytvářet hodnoty pro rozvoj nejen naší obce. (kontakt jednatel SDH 728 398 042)

JPO - jednotka požární ochrany obce Želízy. Jedná se o organizační složku obce. Jsme složkou Integrovaného záchranného systému České republiky. Podílíme se na ochraně životů, zdraví a majetků v obcích Želízy, D. Zimoř, Vidim, kde jsme místní jednotkou. Samozřejmě dle potřeby HZS ČR vyjíždíme i do vzdálenějších míst.

- Pokud je ti 18 let a více neváhej a přidej se k nám. Sám poznáš, jestli pomoc druhým je tvůj úděl. (velitel jednotky 775 950 511)