O činnosti kroužku

12.10.2013  První setkání.

První setkání bylo určené pro rodiče i budoucí mladé hasiče. Zde se v krátkosti dozvědělii o historii sboru. Dále zde byla prezentována činnost jednotky a závodního družstva za uplynulá léta. Rodiče byli také seznámeni s činností kroužku a jeho organizací.

Mladí hasiči si na památku prvního setkání vytvořili obraz s otisky rukou. Následovala prohlídka výjezdových vozidel, kde děti sami hádali názvy a místa použití různého vybavení. K našemu překvapení znali děti v mnoha případech jak název tak i oblast použití techniky používané u JSDH Želízy.

Závěrem si děti mohli obléci zásahový oděv a při tomto museli vyjmenovat co musí mít hasič na sobě pokud jde do zásahu.

V současné době navštěvuje kroužek cca 30 dětí od 3-18 let. Děti se schází zpravidla každý týden v sobotu dopoledne a navštěvují různé soutěže v okrese Mělník. Naše aktivity můžete sledovat na facebookových stránkách  https://www.facebook.com/mladihasicizelizy?fref=ts

První výtvor

Nenalezeny žádné záznamy.